Home

Stapel Aanval Plons inge andersson fåtölj auktion Samenwerking handicap geest

INGE ANDERSSON, fåtölj, Bröderna Andersson, 1960-tal. - Bukowskis

Slutpris för 261768. FÅTÖLJER, ett par, "Domus",

Fåtölj, Teak, Inge Andersson, Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön  AB. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och  inredning - 2144

FÅTÖLJ, Inge Andersson, 1960/70-tal. - Bukowskis

INGE ANDERSSON, FÅTÖLJ "JOEL" | Barnebys

Fåtölj, Teak, Inge Andersson, Bröderna Andersson Industrier i Ekenässjön AB  - 1306 2144 - Metropol Auktioner

FÅTÖLJ, teak, "Joel", Inge Andersson, Bröderna Andersson, 1900-talets mitt.  Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

FÅTÖLJER, 1 par, "Domus", Inge Andersson, Bröderna Andersson, 1950/60-tal.  Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

Bröderna Andersson fåtöljer 1 par “Tunis” - Stockholms Auktionsverk

Fåtölj 1960-tal - Stockholms Auktionsverk

INGE ANDERSSON Fåtöljer, ett par, "Oslo", för bröderna Andersson. | Barnebys

ARMCHAIRS, a pair, "Tunis", Inge Andersson, Bröderna Andersson, second half  of the 20th century. Furniture - Armchairs & Chairs - Auctionet

INGE ANDERSSON Fåtöljer, ett par, "Domus", Bröderna Andersson, Ekenässjön |  Barnebys

FÅTÖLJ, "Tunis", Inge Andersson, Bröderna Andersson. Möbler - Fåtöljer &  Stolar - Auctionet

Sökresultat för Inge andersson

FÅTÖLJER, 1 par, "Domus", Inge Andersson för Bröderna Andersson, 1960-tal.  Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

FÅTÖLJ "Domus", Inge Andersson, Bröderna Andersson, 1960-tal. - Bukowskis

Slutpris för FÅTÖLJER, ett par, Bröderna Andersson

Inge Andersson och Gösta Berg, fåtölj Bröderna Andersson, 1900-talets |  Barnebys

FÅTÖLJER, ett par, "Tunis", Inge Andersson, Bröderna Anderssons Industrier  i Ekenässjön AB, formgiven ca. 1965. Möbler - Fåtöljer & Stolar - Auctionet

An "Oslo" armchair, designed by Inge Andersson 1960 for Bröderna Andersson.  - Bukowskis

INGE ANDERSSON, fåtöljer, ett par, "Domus", Bröderna Andersson, 1960-tal. -  Bukowskis