Home

Birma Ga terug zonnebloem korvpall kalev tartu 15.mai rukken Niet meer geldig Zaailing

Korvpalli Meistriliiga - Alexela KML finaalseeria alustab: parketil  kohtuvad taas BC Kalev/Cramo vs Tartu Ülikool
Korvpalli Meistriliiga - Alexela KML finaalseeria alustab: parketil kohtuvad taas BC Kalev/Cramo vs Tartu Ülikool

NII SEE JUHTUS | Kalev/Cramo võiduseeria on läbi, Tartu Rockile vägev võit!

VIDEO/FOTOD: Kired lõkkel, Kalev võitis ka Tartus ja juhib finaali 3:0! -  Delfi Sport
VIDEO/FOTOD: Kired lõkkel, Kalev võitis ka Tartus ja juhib finaali 3:0! - Delfi Sport

Saku I liiga esimese poolfinaali võitis KA Tallinna Kalev/TLÜ - Delfi Sport

Võistkond
Võistkond

Korvpall Archives – Sport | GoodNews

Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia

Uudised - Tallinna Kalev/TLÜ üritab neljandal korral Tartu Ülikooli võiduta  jätta
Uudised - Tallinna Kalev/TLÜ üritab neljandal korral Tartu Ülikooli võiduta jätta

Uudised Tartu Ülikooli korvpallimeeskond | Iga mäng on #elamus

Uudised - Tallinna Kalevi püüdlused Tartu Ülikool Maks & Mooritsale vastu  hakata raugesid
Uudised - Tallinna Kalevi püüdlused Tartu Ülikool Maks & Mooritsale vastu hakata raugesid

Tartu linn premeerib Eesti meistriks tulnud korvpallinaiskonda 5000 euroga

Avaleht - Kalev Cramo

bukle konuşması aşağılama korvpall kalev tartu 15.mai - feeling-foody.com

Tartu Ülikool Maks & Moorits - 3:0 ning juba 15. mai kohtume finaalis BC  Kalev/Cramoga #bctartu #tartuülikool #basketball #alexelakml #playoffs |  Facebook
Tartu Ülikool Maks & Moorits - 3:0 ning juba 15. mai kohtume finaalis BC Kalev/Cramoga #bctartu #tartuülikool #basketball #alexelakml #playoffs | Facebook

Tartu Palliklubi

Tallinn Sports Academy KALEV - Eesti noorkorvpallurite võidukäik. 31.mai –  02.juunil 2013a. Tallinnas, Rahvusvahelise korvpalliliidu FIBA Europe märgi  all toimunud traditsioonilisel II. Noorte korvpallifestivalil „Vana Toomase  Karikas 2013 ...
Tallinn Sports Academy KALEV - Eesti noorkorvpallurite võidukäik. 31.mai – 02.juunil 2013a. Tallinnas, Rahvusvahelise korvpalliliidu FIBA Europe märgi all toimunud traditsioonilisel II. Noorte korvpallifestivalil „Vana Toomase Karikas 2013 ...

Kalev tuleb korvpallimeistriks. Aga kas mänguks läheb? - Tänane leht

Treenerite koolitus 07.02.2019 Räägu 49 – Tallinna Kalev

VTB Ühisliiga BC Kalev/Cramo vs Krasnojarski Enisey – piletid Piletitaskus

Tartu üllatas kodusaalis Kalev/Cramot ja krooniti karikavõitjaks | Korvpall  | ERR
Tartu üllatas kodusaalis Kalev/Cramot ja krooniti karikavõitjaks | Korvpall | ERR

Korvpall — Tartu Spordiselts Kalev

Tartu Kalev korvpall - Home | Facebook

BC Kalev võitis viimase sekundi korviga 69:68 - Postimees Sport: Värsked  spordiuudised Eestist ja välismaalt
BC Kalev võitis viimase sekundi korviga 69:68 - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Korvpalli Meistriliiga

Tartu Ülikool ja BC Kalev/Cramo on olnud NBA jooksvad meistrid?! Võta või  jäta, aga nii on!
Tartu Ülikool ja BC Kalev/Cramo on olnud NBA jooksvad meistrid?! Võta või jäta, aga nii on!